O NÁS

Firma ProMedica s.r.o. působí v regionu již 21 let. Specializuje se na radiodiagnostiku, zejména CT, UZ, RTG a mamografickou diagnostiku. V oblasti CT se firma kromě diagnostiky zaměřuje na miniinvazivní neuroradiologii, kde provádíme ojedinělé zákroky pod CT navigací s použitím laserové techniky.

Celý vyšetřovací proces je plně digitalizován a pacient si na požádání může své „vyšetření“ odnést na CD domů. Může si tak sám o sobě vyžádat konsilium bez nutnosti shánět RTG snímky. Digitální přenos dat umožňuje zdejším pracovníkům konzultace i se zahraničními specialisty. ProMedica patří mezi největší intervenční centra v České republice. Ošetřujeme víc pacientů, než třeba Fakultní nemocnice v Olomouci.

ProMedica je rovněž zařazena do projektu akutní péče o pacienta a úzce spolupracuje jak s Rychlou záchrannou službou, tak s již zmíněnou olomouckou fakultní nemocnicí. V oblasti CT plánuje provádění virtuální kolonoskopie, prakticky bezbolestného vyšetření při podezření na rakovinu tlustého střeva.

Máme vlastní odborníky, externě ale spolupracujeme se specialisty v oboru například z FN Olomouc, Brna a Zlína. Za dobu své působnosti nejen v regionu Prostějovska, ale i v Olomouci, si ProMedica s.r.o. vybudovala mezi pacienty a klienty pověst erudovaného zdravotnického pracoviště.

Nepotřebujeme reklamu, protože věříme, že kvalitní zdravotnická péče mluví za nás.

 

Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku